Free Seminars

Keep an eye here, or register to be informed of OUR FREE events ...

Read more

Documentation

Step by Step guide’s or How to documentations can be found here...

Read more

Our Sponsors

Better Together User Group,info & sponsors

Read more

About Erdal Ozkaya

Who is Erdal Ozkaya?
To learn more about him, click here...

Read more

Video Tutorial

Watch and learn the easy way...

Read more

 

Microsoft'un yeni teknolojileriyle siber tehditlere karsi savasin.

 Günümüzün dijital dünyasında siber saldırılar ne yazık ki tüm özel şirketlerin, kamu kurumlarının ve tüketicilerin karşı karşıya kaldığı bir gerçeklik. Araştırmalara göre, kimlik çalınmaları ve saldırının fark edilmesi arasında geçen ortalama 229 günde 160 milyon müşteri kaydı ele geçiriliyor; bu da pazarda 3 trilyon dolar değerinde bir zarara yol açıyor.

Bu tehditleri göz önünde bulundurduğumuzda Microsoft Türkiye olarak sizleri olası ataklara karşı bilgilendirmek üzere 21 Haziran saat 10:00'da gerçekleştireceğimiz Microsoft Siber Güvenlik Web Semineri'ne davet ediyoruz. Bu web semineri sayesinde Microsoft olarak siber güvenlik alanında yaptığımız çabalarımızı ve bunun teknolojilerimize nasıl yansıdığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak ve siber güvenlik alanındaki uzmanlarımızla tanışma fırsatı bulacaksınız.
 Web Seminerine Hemen Kayıt Olun:

Kayit olmak icin tiklayin
  
Microsoft, tüm dünyada müşterilerimizin güvenliği konusundaki kararlılığını göstermek için güvenlik stratejisine 1 milyar dolar değerinde yatırım gerçekleştirdi. Güvenlik alanında öne çıkan özelliklerimizden bazıları:
 
Uyumluluk: Microsoft, standartlarla uyumluluğunu sürekli olarak geliştirmektedir ve ISO/IEC 27018 içeren denetimleri birleştiren ilk büyük bulut platformu sağlayıcısı olmak gibi ayrıcalıklara sahiptir.

 Verileri Tutma: Kurumsal servislerimizi kullanan müşterilerimize, verilerini tutmak istedikleri coğrafi konumla ilgili seçenekler sunar, bu konumu seçerken denetimin müşterilerimizde olmasını garanti ederiz..

 Bulut servislerinde geniş seçenek yelpazesi: Microsoft'un bulut seçenekleri sektör veya iş gereksinimlerinden bağımsız olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere şekillendirilmiştir. Bunlar belirli bir bölgede veya ülkede yer alan hiper ölçekli bulut altyapısından, hizmet sağlayıcı iş ortaklarımızın barındırdığı ve yönettiği ortamlara kadar değişiklik gösterir.

Potansiyel siber saldırılara karşı korunmayı, bunları algılamayı ve yanıt vermeyi öğrenmek ister misiniz? Microsoft Siber Güvenlik Bilgilendirme Web Semineri için hemen kaydolun.

Erdal Ozkaya | Cybersecurity Architect | Cybersecurity Global Practice|

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top